Firma dla środowiska

Twoja firma może  przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego i rozwoju edukacji ekologicznej. Zarówno indywidualni konsumenci, przedsiębiorcy jak i pracownicy  coraz częściej chcą dokonywać mądrych wyborów zgodnych z wymogami ochrony środowiska.

 

Możesz zostać Partnerem programów Klubu Gaja. Dzięki finansowemu wsparciu programów edukacji ekologicznej razem budujemy kapitał społeczny i ekologiczny. Partnerzy m.in. Zaadoptuj rzekę czy Święto Drzewa aktywnie przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Twoja firma może także przyłączyć się do programów Klubu Gaja i realizować je w swoim środowisku. Pobierz zgłoszenie i zostań uczestnikiem programów >>>Zaadoptuj rzekęŚwięto Drzewa

W Twojej firmie czy biurze codziennie zużywa się papier i kartridże. Możesz pomóc chronić środowisko i ratować zwierzęta! Zorganizuj zbiórkę makulatury oraz zużytych tuszy do drukarki i przyłącz się do akcji Zbieraj makulaturę, ratuj konieZbieraj kartridże, ratuj konie oraz Oddaj kartridż, posadź drzewo.

Twoja firma może również bezpośrednio zaangażować pracowników w ochronę środowiska naturalnego czy poprawę losu zwierząt poprzez wprowadzenie Payrollu - programu składki pracowniczej. To deklaracja pracowników o przekazywaniu na rzecz Klubu Gaja części ich przychodów.

Newsletter

Karta zgłoszenia do programu

Partnerzy merytoryczni: Uniwersytet Gdański oraz Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.

Strona główna

Kliknij tutaj, by przejść do strony głównej.

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja

KRS: 0000120069

Konto: 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120

Copyright © 2013 KlubGaja.pl